درباره ما

_

هلدینگ جام جم (شرکت تجارت گستر همراه جم جم) درسال 1386 با هدف حضور در بازار داخلی اقدام به واردات پارکت لمینت از کشورهای چین و ترکیه کرد. چندی بعد این شرکت باتوجه به تجربه چندین ساله در این حوزه و با بهره­گیری از بهترین ماشین آلات روز دنیا به ایجاد خط تولید پارکت لمینت اقدام و از سال 92 تولید  این محصول را به صورت تخصصی آغاز کرد.

99%

تولید پارکت

90%

نصب پارکت

94%

طراحی و بازسازی

ما اجتماعی هستیم

با ما بیشتر آشنا شوید

هلدینگ جام جم با توجه به سیاست های حمایتی دولت از تولیدات داخلی از سال 96 با بهره گیری از مدیران  تولید متخصصی که از ترکیه در این شرکت به کار گرفته شدند کیفیت تولیدات خود را ارتقاء داد به نحوی که امروز جزو یکی از موفق ترین واحدهای تولیدی در کشور است.

این مجموعه با بهره‌گیری از تیم متخصص و فنی خود در بخش های تولید و فروش همزمان با چهاردهمین سال فعالیت گروه صنعتی جام جم (تجارت گسترهمراه جام جم سهامی خاص) گام­های بسیارمهمی درزمینه خودکفایی محصولات وابسته به خارج ازجمله پارکت لمینت برداشته است.

درحال حاضر این مجموعه علاوه بر داشتن خط تولید پارکت به حمایت یک شرکت مادر(نگین چوب) تمامی تولیدات خود را درزمینه کاغذ دکوارتیو و آغشته سازی خود تولید میکند و به همین دلیل از این امکان برخوردار است که پارکت لمینت را در رنگ­ها و طرح­های متعدد و بر اساس سلایق مشتریان تولید کند. افزون بر این، در خصوص دسترسی به مواد اولیه، با هیچ محدودیتی مواجه نیست و نیازی به واردات کاغذ و یا طرح از کشورهای دیگر ندارد و تمام مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پارکت لمینت را خود تولید می­کند.


خوب است بدانید که 100% امتیاز و مالکیت شرکت راشینه چوب دنیز ( سهامی خاص ) به شماره ثبت 595567 برای آقای حسینیان است و همچنین سهم عمده ای از کارخانه آغشته سازی و تولید HDF نیز در مالکیت ایشان قرار دارد . برای گرفتن وقت ملاقات و همکاری در هر زمینه ای میتوانید از ایمیل زیر استفاده نمایید :

ایمیل : info@denizparket.com

سهام داران شرکت :

رییس هیئت مدیره فرهاد حسینیان
مدیرعامل صمد حسینیان
نایب رییس هیت مدیره ساسان حسینیان
سعید حسینیان عضو اصلی هیت مدیره


مدیران و کارشناسان ارشد :

وکیل شرکت سید احمد موسوی
مدیر تولید محمد کشاورزی
مدیر بازرگانی ومالی رضا کوثرمدار
مدیر فروش محمد حسینیان
مدیر سایت مهرداد بغدادی
مدیر داخلی خانم محمدیان
حسابدار ارشد فروش خانم ابراهیمی

تمامی محصولات این شرکت در کلاس­های جهانی و با بالاترین کیفیت تولید می­شود و درحال حاضر بازارهای کشورهای منطقه را در دست دارد و رقیب سر سخت کشور چین است. همچنین چند برند تولیدی این شرکت مستقیم به کشورهای عربی صادر می­شود.

هلدینگ جام جم در حال حاضر برندهای دنیز، باکستر، آمازون، فلیلپ و سهندرا در شصت رنگ تولید می کند و افتخار همکاری جهت تولید پارکت با 11 برند با کیفیت های مختلف را در مجموعه خود دارا است و با توجه به پتانسیل بالا و موجودی مواد اولیه؛ امکان ثبت سفارش و همکاری با دیگر شرکت ها به جهت تولید برندهای دیگر را نیز دارد.

این مجموعه کیفیت را سرلوحه کارخود قرارداده و رضایت مشتریان را به عنوان مهمترین رسالت خویش تعیین کرده است از این رو؛ ضمانت بی قیدوشرط محصولات ازجمله ضمانت تعویض درخصوص هرگونه ایراد و نقص مزید این ادعا واطمینان به رسالت خویش است و بی شک نظریات مشتریان محترم همواره سرمشق وسرلوحه این مجموعه خواهد بود.

ازمهمترین شاخصه های این گروه صنعتی این است که در چندین حوزه تولیدی فعال می­باشد و همواره درصدد است تولیدات خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه کند. مدیران و سهامداران این مجموعه با هدف تخصصی تر کردن تمامی تولیدات در زمینه های مختلف شرکت­های متعددی از جمله شرکت ستاره دنیز که به صورت تخصصی در تولید پارکت فعالیت دارد، شرکت حسینیان و شرکاء در تولید مواد غذایی و شرکت بازرگانی برادران حسینیان به منظور تولید انواع میلگرد را راه اندازی کرده است. تخصصی کردن شرکت­های زیر مجموعه هلدینگ جام جم منجر به این شد تا به مراتب سطح کیفیت تولیدات افزایش یابد و این مجموعه درتمام بازارها نقش فعالی داشته باشد.

طراحی داخلی هنر و علم ارتقاء داخلی ساختمان برای دستیابی به یک محیط سالم و زیباییشناختی برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. طراح داخلی کسی است که این پروژه ها را برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی یک حرفه چند منظوره است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضایی، بازرسی سایت، برنامه ریزی، تحقیق، برقراری ارتباط با سهامداران یک پروژه، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح است.

    تماس با مامحصولاتخرید طلایی88320975
    در واتس اپ با ما در ارتباط باشید!
    مکالمه را شروع کنید
    سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
    ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم